Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Орландовци
265 000 €
518 294.95 лв.

(1 656 €, 3 238.85 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 14:22 на 30 април, 2026 год.
Обявата е посетена 190 пъти.
Площ:
160 m2
Етаж:
4-ти от 4
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2022 г.

Описание на имота:

С ВКЛЮЧЕНИ ДВЕ НАДЗЕМНИ ПАРКОМЕСТА В ЦЕНАТА

Агенция за недвижими имоти Калиста Естейт има огромното удоволствие да Ви представи тристаен апартамент в ж.к. Орландовци.

Обзавеждане: напълно обзаведен
Етап на строителство: с разрешение за въвеждане в експлоатация (акт 16) от 2022г.
Разпределение: входно антре, кухненски бокс с хол и трапезария, две спални, баня с тоалетна и тераса
Квадратура: РЗП: 150кв.м; ЗП: 140кв.м.
Етажност: 5 от 5
Асансьор: да
Отопление : електричество
Изложение: Юг/Изток
Предимства на имота: светъл и просторен на комуникативна локация. Намира се в непосредствена близост до парк, спирки на градски транспорт, заведения, хранителни магазини, училище, детска градина и търговски обекти. Апартаментът разполага с КЛИМАТИК. Подходящ е за тези от Вас, които търсят своя нов дом мечта или за онези, които търсят перфектната инвестиционна възможност.
РЕФ.НОМЕР: 2073744

Особености
Тухла
Интернет връзка
С паркинг
За контакт:
0884765893
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град София, Орландовци
Обява: 1c177512708466418

265 000 €